English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 49
کل بازديدکنندگان : 491834
بازديدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی دانشکده پرستاری یکی از مطالبات مردم مهاباد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

راه اندازی دانشکده پرستاری یکی از مطالبات مردم مهاباد

این مطلب را نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد اعلام کرد.

جلال محمود زاده نماینده منتخب مردم شهرستان مهاباد در آیین افتتاح کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان مهاباد گفت: تامین نیروی انسانی از مشکلات آینده این شهرستان به شمار می رود و امیدواریم با موافقت وزارت بهداشت و راه اندازی دانشکده پزشکی این مشکل مرتفع شود.

وی خاطر نشان ساخت : با توجه به افزایش جمعیت و محوریت این شهرستان برای تامین بهداشت و درمان جنوب استان آذربایجانغربی نیاز به احداث بزرگترین بیمارستان جنوب استان آذربایجانغربی با 350 تخت که از ضرورت های منطقه به شمار می رفت احساس می شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد بیان داشت: مهاباد به عنوان قطب بهداشتی درمانی جنوب استان آذربایجان غربی و شهرهای همجوار مرزی غربی  کشور به حساب می آید.


ایرج شجاعی اظهار داشت:مهاباد جزو شهرهای توریست پذیر شمالغرب کشور به شمار می رود و امنیت پایدار این شهرستان و افزایش تعداد گردشگران موجب شده است تا بیماران منطقه مهاباد را به عنوان پایگاه درمانی خود انتخاب کنند.

با حضور وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و استاندار آذربایجان غربی 4 طرح بهداشتی و درمانی با 95 میلیارد ریال هزینه در مهاباد به بهره برداری رسید.


این طرح ها شامل مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی فرهنگیان،بخش کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان،مرکز غربالگری بیماران سرطانی و بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بود.

 

 

 

 

 

 

 ١٣:٥٧ - 1397/06/21    /    شماره : ٢٠٥٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٧خروج