English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 20
کل بازديدکنندگان : 491805
بازديدکنندگان آنلاين : 12


  چاپ        ارسال به دوست

گام های نهایی بهره برداری کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

گام های نهایی بهره برداری کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: با پیگیری ها و حمایتهای انجام شده، اقدامات اساسی جهت تحویل پروژه به دانشگاه در حال انجام است که می توان به آسفالت محوطه کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی و مرکز ثبت و تشخیص بیماران سرطانی بیمارستان امام خمینی (ره)مهاباد که ظرف هفته جاری عملیات آن به اتمام می رسد.

وی خاطرنشان ساخت: سایر مسایل از جمله ابنیه ، انشعابات آب و برق و گاز و تلفن و راه اندازی سیتم HIS بیمارستانی ، سیستم های برقی و مکانیکی ،سرمایش و گرمایشی در حال راه اندازی می باشد.


دکتر مرزنگ گفت: جهت اقلام مورد نیاز ادارای مکاتبات لازم با دانشگاه انجام گردیده که در صورت تامین اعتبار سریعا تهیه می گردد و تجهیزات پزشکی مهم از جمله دستگاه ماموگرافی،رادیولوژی دیجیتال،اکو کار دیوگرافی سونوگرافی، مراحل نصب را طی می کنند.

وی افزود: فضای فعلی درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به مساحت زیربنای 403  متر مربع و داشتن 16 رشته تخصصی در دو نوبت صبح و عصر پاسخگوی نیاز های همشهریان عزیز و مردم منطقه نبود به همین علت پیگیری احداث این کلینیک در دستور کار قرار گرفت.


مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت:کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد دارای  ساختمان دو و نیم طبقه بوده و مساحت 1800 متر مربع زیر بنا در فضایی بیش از 4 برابر فضای فعلی  و با اعتبار حدود 40 میلیارد ریال احداث شده و درب ورودی این کلینیک بر روی بلوار پرستار قرار دارد که با راه اندازی این مرکز حجم بار ترافیکی  محوطه حیاط بیمارستان به میزان 50 درصد کم می شود.

وی خاطر نشان کرد: به طور متوسط در هر شبانه روز بیش از 500 مراجعه به درمانگاه تخصصی می شود که با وجود حجم بالای تعداد مراجعات ضرورت نیاز به کلینک ویژه تخصصی بیمارستان احساس می شد.

وی اظهار داشت: این مرکز شامل بخشهای پاراکلینیکی نظیر رادیولوژی،سونوگرافی،فیزیوتراپی،شنوایی سنجی،آزمایشگاه ،داروخانه ،اکو کاردیو گرافی،دندانپزشکی و اتاق های پزشکان متخصص به صورت مجتمع می باشد که تمامی خدمات سرپایی در این مکان انجام می شود. 

 

 

 

 

 

 


١٣:٤٩ - 1397/05/28    /    شماره : ٢٠١٦٨    /    تعداد نمایش : ١١٧خروج