English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 180
کل بازديدکنندگان : 497363
بازديدکنندگان آنلاين : 3


  چاپ        ارسال به دوست

کاهش مصرف و کاهش هزینه ها اولویت امسال دانشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

کاهش مصرف و کاهش هزینه ها اولویت امسال دانشگاه

این مطلب را معاون توسعه و تامین منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در کمیته استقرار زنجیره تامین کالا و خدمات ناحیه 1 جنوب استان در شهرستان مهاباد اعلام کرد.

اولین کمیته استقرار زنجیره تامین کالا و خدمات ناحیه 1 جنوب استان با حضور مهندس دیزج نژاد ،دکتر غفار زاده ، دکتر انتظار مهدی،مدیران شبکه های بهداشت و درمان مهاباد ، سردشت،پیرانشهر،نقده و اشنویه مسئولین دانشگاه و شبکه های بهداشت و درمان ناحیه 1 جنوب استان در سالن کنفرانس مرکز بهداشت مهاباد برگزار شد.

مهندس دیزج نژاد معاون توسعه و تامین منابع فیزیکی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: از مدیران شبکه های بهداشت و درمان انتظار می رود مراکز هزینه زا و پرهزینه را در سطوح مختلف شناسایی و معرفی  نمایند تا بتوانیم اولویت گذاری مناسبی را از حیث خریدهایی که در آینده با توجه به شرایط زمانی که داریم با کمک مدیران شبکه ها برای خریدهای مشترک هدف گذاری کنیم تا هزینه های کلی تمام شده را کاهش داده و در اتلاف زمان نیز صرفه جویی کنیم.


وی افزود: برای خرید ملزومات و کالاهای مورد نیاز شبکه ها می بایست در راستای شعار سال مقام معظم رهبری حرکت نموده حوزه کاهش مصرف و کاهش هزینه ها اولویت امسال دانشگاه است کمیته های کاهش هزینه ها و صرفه جویی در ستاد دانشگاه تشکیل شده است و انتظار می رود در شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها نیز این کمیته ها تشکیل شود.


وی خاطرنشان ساخت : تجمیع قرار داد ها و هزینه ها در راستای کاهش هزینه تمام شده کالا می تواند تاثیر گذار باشد و همکاری های مشترک شبکه های بهداشت و درمان و دانشگاه در این خصوص می تواند راهگشای کاهش هزینه ها،صرفه جویی و افزایش سرعت انجام کارها می شود.

 

مهندس دیزج نژاد بیان داشت: طی بررسی های انجام گرفته در بعضی از انبارها تعدادی از اقلام زائد،راکد و غیر ضرور موجود است که ممکن است مورد نیاز سایر شبکه های بهداشت و درمان باشد با توجه به انبار گردانی پایان سال اگر مواردی وجود دارد به امور مالی دانشگاه گزارش شود تا بتوانیم با کمک این عزیزان انبارها را به بهترین نحو ممکن اداره کنیم.

 


١٢:٢٩ - 1397/05/08    /    شماره : ١٩٨٧٧    /    تعداد نمایش : ٨٣خروج