English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 85
کل بازديدکنندگان : 458642
بازديدکنندگان آنلاين : 4


  چاپ        ارسال به دوست

ساماندهی فضای پارکینگ بیمارستان در آینده نزدیک

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

ساماندهی فضای پارکینگ بیمارستان در آینده نزدیک

این مطلب را مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد درنشست هم اندیشی با مسئولین بخشهای بستری بیمارستان و نگهبانان در سالن کنفرانس این شبکه اعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: بایستی فرایندی طراحی شود که با همین تعداد نیروی موجود بتوانیم در جهت افزایش توانایی همکاران حفاظت فیزیکی بیمارستان گام برداشته و وضعیت خود را از حالت فعلی به مطلوب ارتقا دهیم.

وی افزود: در اکثر مواقع مسئولین شهرستانی و مردم ایراداتی که از بیمارستان می گیرند به واحد حفاظت فیزیکی بیمارستان سوق داده می شود ارائه کمک و راهکار، تعصب و وجدان کاری همکاران می تواند در افزایش توانمندی شان موثر باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: بزودی و در آینده نزدیک پارکینگ بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد با همکاری هلال احمر شهرستان به بخش خصوصی واگذار شده از تراکم و ازدحام ماشین های در فضای های داخل بیمارستان که گاها باعث ایجاد مزاحمت برای آمبولانسهای 115 و بیماران اعزامی از شهرستان های دیگر به بخش اورژانس می شد جلوگیری شده و ماشینهای مراجعین در فضای پارکینگ بیمارستان ساماندهی می شوند.

مسئول حراست شبکه بهداشت و درمان  مهاباد  گفت :هدف از این نشست افزایش توانمند سازی نگهبانان و مسئولین بخشها جهت حفظ امنیت و آرامش بخشها و کنترل ورود و خروج همراهان بیماران و مراجعه کنندگان به بخشها به منظور ارائه خدمات درمانی باکیفیت در محیطی آرام می باشد.


وی افزود: فرمهایی توسط واحد حراست شبکه تهیه شده که در این برگه ها نحوه ساماندهی ورود و خروج و مراجعین به بخش در خارج از ساعات ملاقات توسط نگهبانان و مسئولین وقت شیفت ها تکمیل شده، همچنین توزیع کارت همراه و لباس همراه در آینده نزدیک به منظور کنترل ورود و خروج مراجعین و همراهان بیماران توسط مدیریت بیمارستان اجرایی می شود.

مولایی گفت: همکاران شاغل در مجموعه بیمارستان بایست مراقب کلاهبرداری های تلفنی باشند و در صورت تماس افراد ناشناس در خصوص در خواست واریز وجوهات نقدی به شماره حساب صوری مراتب را سریعا به حراست شبکه اطلاع دهند.

 

 

 


١٣:٥١ - 1396/04/10    /    شماره : ١٤٦٩١    /    تعداد نمایش : ١٤٦خروج