English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٧

آمار بازدید

بازديدکنندگان امروز : 89
کل بازديدکنندگان : 458646
بازديدکنندگان آنلاين : 5


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید بازرسین وزارتی سامانه 1690 از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بازدید بازرسین وزارتی سامانه 1690 از بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

بازرسین وزارت بهداشت از روند اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان مهاباد بازدید کردند.

امیر نژاد مدیر مرکز ملی پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت عصر روز دوشنبه 16 اسفندماه از روند اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بازدید کرد.

مدیر مرکز ملی پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت گفت: هدف از این بازدید ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول سلامت توسط ارائه دهندگان و گیرندگان خدمت می باشد .

وی ضمن ابراز رضایت از روند اجرای طرح تحول در بیمارستان اظهار داشت: طی بازدید های به عمل آمده از بخش های جراحی مردان و زنان در این بیمارستان نحوه ارائه خدمت به بیماران براساس چهارچوب بسته های خدمتی طرح تحول از جمله عدم ارجاع بیماران به بخش خصوصی در طول فرآیند بستری جهت انجام آزمایش و خرید دارو ،اضافه پرداختی توسط بیماران از زمان ارجاع پزشک متخصص تا زمان تشکیل پرونده و ترخیص بیمار و آشنایی با سامانه های وزارت بهداشت مورد ارزیابی قرار گرفت.که نتایج آن نیز رضایت بخش بود.

وی خاطر نشان ساخت: در صورتی که کسی خارج از سیستم حسابرسی بیمارستان مبلغی پرداخت کرده است می‌تواند از ساعت 8 صبح تا 8 شب بدون پیش شماره با این سامانه به شماره 1690 تماس بگیرد و یا شکایات خود را در سامانه الکترونیک www.1690.ir ثبت نماید.


 


١٤:٣٤ - 1395/12/17    /    شماره : ١٣٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٤خروج